top of page

Architekt Wnętrz
Emilia Niedziałkowska
 

 

Wiedzę oraz kwalifikację do wykonywania zawodu zdobyłam na Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, studiując Architekturę Wnętrz oraz zdobywając tam tytuł magistra. Przez dwa lata realizowałam tam również specjalizację z Projektowania Mebla.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ
...jest moją pracą i pasją, od której trudno jest oderwać mi się nawet w czasie wolnym. Bycie architektem wnętrz to niezwykle angażujący zawód. Nieustannie poszerzam swoje umiejętności i zwiększam zakres usług, które mogę zaoferować swoim klientom.


Jestem osobą niezwykle dokładną i zaangażowaną w każdy projekt

od samego początku, aż do końca realizacji. Umiem wsłuchać się

w potrzeby klienta. To one są moim kluczem do sukcesu.

STOLARSTWO I PROJEKTOWANIE MEBLI
...jest dopełnieniem mojej miłości do projektowania wnętrz oraz kontynuacją rodzinnego rzemiosła wykonywanego od wielu lat przez mojego tatę. Odziedziczyłam po nim pracowitość, sumienność oraz staranność w tworzeniu. Cechy te pozwalają nam wychodzić na przeciw nawet bardzo wymagającym klientom i wspólnie realizować zaprojektowane wcześniej meble.


 

zdjęcie_edited_edited_edited.png

Architekt Wnętrz
Paulina Puchłowska
 

Zawsze marzyłam o tym, aby kreować przestrzeń. Działać na pograniczu sztuki i inżynierii, co pozwala mi łączyć swoją kreatywność

z technicznym podejściem do projektowania.

 

MOJA ESTETYKA
Najlepiej odnajduję się w projektach, w których panuje spokój

i harmonia. Unikam nadmiaru dodatków, a estetyka, podziały

i proporcje są dla mnie kluczowymi elementami każdego projektu. Wierzę, że w projektowaniu nie ma miejsca na przypadek, dlatego fascynuje mnie modernistyczna prostota i dbałość o każdy detal.

Jako architekt wnętrz szczególnie cenię sobie wrażliwość na kolor

i światło, które mają ogromny wpływ na odbiór przestrzeni i atmosferę, jaką generują. 

Wierzę, że połączenie mojej pasji do projektowania z dbałością o szczegóły i estetykę, pozwoli mi tworzyć wyjątkowe przestrzenie, które będą zachwycać, wprowadzać spokój i radość do życia ludzi. 

PRYWATNIE . . .

. . . absolwentka Architektury Wnętrz na Politechnice Białostockiej. 

Wielbicielka kontaktu z naturą i ludźmi, którzy są dla mnie nieustannym źródłem pozytywnej energii, inspiracji i wiedzy.

bottom of page